20 let

zkušeností

250 +

realizovaných projektů

7

specialistů

46 mil.

řádků kódu
Vývoj software na zakázku ilustrace

Vývoj software na zakázku

Programujeme rozsáhlé rezervační systémy (fitness, dopravní prostředky, místnosti, nářadí, apod.), systémy pro plánování revizí technologií, systémy pro sledování a vyhodnocování výkonnosti výrobních procesů v průmyslových linkách, evidenci docházky, sledování pohybu firemních vozidel či helpdesk.

Zajistíme pro vás také prezentační webové stránky či rychlý e-shop, který bude opravdu prodávat za vás, a to třeba i s napojením do účetnictví, expedici či banku.

Implementace systémů a aplikací ilustrace

Implementace systémů a aplikací

Hravě můžeme implementovat také rozsáhlé databázové systémy pro zálohování a zpracování velkého objemu dat, mobilní aplikace pro Android a iOS a mnoho dalšího.

Potrpíme si na intuitivním ovládání vyvíjeného systému a zároveň přehlednosti a designu, které si zákazník jako celek zamiluje. Velký důraz klademe i na vysokou dostupnost a bezpečnost celého řešení. Domluvte si konzultaci.

Férovost a individuální přístup ilustrace

Férovost a individuální přístup

Nepoužíváme předpřipravené a těžko přizpůsobitelné šablony, ale tvoříme nové unikátní systémy.

Ke každému klientovi přistupujeme osobitě a každý náš projekt je originál. To vše s dodržením daných termínů, ceny a s rychlou technickou podporou.

Sledujeme aktuální trendy v online marketingu a vývoji softwaru, abychom vám mohli vyhovět ve všech směrech.

Prohlédněte si reference našich nejzajímavějších zakázek a zároveň si přeštěte i více o tom, jak přistupujeme k programování, na www.vyvojsoftware.eu.

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Tomáš Láník

lanik@stampi.cz

Analytik a programátor, který již po mnoha letech praxe neholduje okoukaným šablonám a neforemným aplikacím všeho druhu. Stále s nadšením sleduje nejnovější best-practises pro vývoj a následný provoz. Apeluje na zavádění digitalizace do firem, ale i státní sféry. Nepřipouští jiný než precizní výsledek.