design

Kariéra

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice:

  • IT technik / podpora uživatelů pro rozšíření našeho servisního týmu v Pelhřimově. Jste zruční, pečliví a nebojíte se komunikovat se zákazníky? Umíte si dobře plánovat čas? Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a řadu benefitů: zejména zázemí stabilní firmy, služební notebook a telefon, práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu a dotované stravování. Ozvěte se na havel@stampi.cz.
  • Technik internetu s místem výkonu práce v Pelhřimově, který je komunikativní, ochotný pracovat ve výškách, má ŘP sk. B, orientuje se v současných síťových technologiích a nevadí mu pravidelné služby na dohledové lince. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity (telefon, stravování, aj.) a služební vozidlo. Životopis zašlete na havlat@stampi.cz.
  • Vývojář webových aplikací, ať už zkušený profesionál, absolvent nebo i student. Požadujeme výbornou znalost PHP na objektové úrovni (Nette framework), pokročilou znalost JavaScript, HTML 5 a CSS 3. Dále zkušenosti s MySQL a verzovacím systémem GIT, preciznost, samostatnost, zodpovědnost a hlavně ochotu učit se novým věcem. Nabízíme zázemí stabilní firmy s dostatkem zajímavých projektů, zaměstnanecké výhody: telefon, notebook, homeoffice, jistotu stálého a zvyšujícího se příjmu, profesní růst a také provize z úspěšně dokončených zakázek. V případě zájmu se ozvěte na lanik@stampi.cz.

Nenašli jste konkrétní nabízenou pozici, která by vás zaujala a máte zájem stát se součástí týmu firmy StaMPi?
Zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na níže uvedené kontakty. V případě, že se vaše expertíza protne s našimi potřebami, vás budeme kontaktovat.

Kontakty:

StaMPi, spol. s r.o.

Pražská 1948

393 01 Pelhřimov

e-mail: havel@stampi.cz

Zasláním životopisu a fotografie dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti StaMPi, spol. s r.o. pro účely výběrového řízení.