42

společností ve správě

69

serverů pod dohledem

1000 + km

datových kabelů

50

zařízení průměrně v síti
Úvodní audit ilustrace

Úvodní audit

Na počátku naší spolupráce provedeme důkladný audit vaší stávající sítě z hlediska rozsahu, výkonu a bezpečnosti. Na jeho základě vám doporučíme nejlepší možná řešení z hlediska poměru cena / výkon.

Tam, kde je to výhodné a technicky akceptovatelné, provedeme optimalizaci stávajících řešení. V dalších oblastech rovnou navrhneme doplnění či rozšíření vaší infrastruktury o nový kvalitní hardware či software.

Navrhneme vám řešení na míru ilustrace

Navrhneme vám řešení na míru

Postaráme se o zpracování vašeho projektu na míru včetně technické dokumentace. Zajistíme bezpečnou a spolehlivou implementaci. Používáme servery a datová pole výhradně od značkových výrobců (Dell, Lenovo, HP, Fujitsu, Qnap, Synology). S ohledem na využití implementujeme fyzické či virtuální prostředí. Navrhneme vám také zálohování dat i elektrické energie (UPS, baterie, diesel generátory).

Instalace datových rozvodů ilustrace

Instalace datových rozvodů

Zvládáme síťování všech typů a rozsahů, od domácího přes kancelářské až po firemní budovy a areály. Instalujeme kompletní datové a telefonní rozvody (metalické, bezdrátové i optické sítě), strukturovanou kabeláž i aktivní prvky sítě (servery, routery, switche, firewally).

Disponujeme kompletním vybavením pro provádění stavebních a výkopových prací. Běžně realizujeme i práci ve výškách pomocí vysokozdvižné plošiny.

Správa sítí a serverů ilustrace

Správa sítí a serverů

Víme, jak důležitou roli hraje kvalitní správa a monitoring celé síťové infrastruktury. Staráme se o maximální funkčnost, dostupnost a zabezpečení serverů našich klientů (pravidelné aktualizace a detekce pokusů o průnik). Součástí správy počítačové sítě je i správa jednotlivých pracovních stanic a periferií (tiskárny, scannery, monitory, čtečky karet a podobně).

Naše portfolio:

  • projekce a stavba datacenter
  • servery „hotové“ či stavěné na míru potřeb zákazníka
  • aktivní síťové prvky – instalace a konfigurace (routery, switche, firewally)
  • virtualizace – výhodné rozložení výpočetní kapacity
  • zálohování, dohled, monitoring, podpora, údržba, aktualizace, vzdálená správa
  • integrace software třetích stran (např. speciální SW pro výuku, výrobu, konstrukci, účetnictví)
  • zajištění vhodného licencování operačních systémů a dalšího software
  • auditorská činnost z hlediska bezpečnosti a GDPR

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Viktor Havel

havel@stampi.cz

Vedoucí obchodního místa, expert na hardwarové a softwarové vybavení nejen osobních počítačů. Za uplynulých 20 let nasbíral bohaté zkušenosti se správou rozsáhlých firemních technologických celků, specializuje se na operační systémy a další nástroje společnosti Microsoft. Vždy dokáže najít efektivní řešení podnikové sítě a maximálně využít její potenciál k potřebám zákazníků.