4000 +

opravených počítačů

200 TB

zálohovaných dat

∞ minut

na telefonu se zákazníky

2665

cenových nabídek
Prodej ilustrace

Prodej

Specializujeme se na spolehlivé a ověřené počítačové sestavy HAL3000, COMFOR a DELL. Zajišťujeme firemní softwarové audity. Firmám a školám nabízíme konzultace SW kriminality a bezpečnosti, legalizaci SW vybavení, licencí a s tím související SW audit a SW asset management, správu a údržbu SW licencí. Široký sortiment komponent a originálních náhradních dílů máme běžně dostupný skladem.

Pomůžeme vám vybrat chytrý telefon, notebook či stolní počítač. Firmám zajistíme pracovní stanice, servery, síťové aktivní prvky, datová úložiště, zálohovací systémy. Tiskárnu si u nás můžete nejen koupit, ale i pronajmout.

On-line produktový katalog a e-shop naleznete na www.bezva.com. Využijte možnost vyzvednutí objednaného zboží přímo na prodejně do druhého dne zdarma.

servis ilustrace

Servis

NON-STOP linka StaMPi pro servis počítačů: +420 776 115 599

Rychlý profi-servis pro veškeré servisní služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, do 60 minut od nahlášení problému. Fungujeme jako servisní středisko značkových výrobců.

Naleznete u nás kvalitní servisní zázemí. Poskytujeme odborné individuální konzultace, opravy všech značek PC, notebooků, tiskáren a počítačového vybavení (včetně diagnostiky problému).

Provádíme reinstalace operačních systémů, zálohování dat, odvirování, obnovy dat, kompletní údržbu (např. identifikace a odinstalace nadbytečného softwaru, malware).

V době opravy vám rádi zapůjčíme náhradní IT vybavení.

Základní ceník poskytovaných služeb ke stažení

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Tomáš Písek

pisek@stampi.cz

IT specialista na prodej, servis a uživatelskou podporu zákazníkům. Má široký záběr, spolehlivě si poradí s požadavkem na levný notebook do kanceláře, ale i na nadupaný herní počítač. Rovněž má v malíčku i široký sortiment příslušenství k práci i zábavě. Pozoruhodný je také jeho přehled v nepřeberném množství spotřebního materiálu.