Chcete zřídit StaMPiNET? Připojení aktivujeme do 2 - 3 pracovních dní.

Volejte ještě teď na +420 777 933 009 nebo vyplňte poptávkový formulář na chci.stampi.cz.

Bonusy od StaMPi:

  • ZDARMA zapůjčení výkonného duálního wifi routeru pro použití v bytových domech
  • ZDARMA zařízení klientské jednotky nutné k připojení a záruka za jeho funkčnost (přijedeme běžně do 2 hodin od nahlášení poruchy a bezplatně jej vyměníme)
Aktuální kompletní ceník StaMPiNET ke stažení

StaMPiNET
OPTIKA

Internet rychlostí světla i pro nejnáročnější uživatele – nejlepší přenos dat, který můžete mít. Garantujeme rychlost až 1 000 Mbit/s.

StaMPiNET
BEZDRÁT

Máme velmi hustou síť vzájemně zálohovaných vysílacích bodů pro bezdrátové připojení. Díky tomu je Internet spolehlivý a snadno dostupný odkudkoliv.

IPTV
televize

Interaktivní televize, která se vám podřídí tak, jak budete chtít. Vysílá na všechna zařízení u vás doma až 135 programů. Vysílá zpětně, pozastavuje i nahrává.

VoIP
levné volání

Mobilní a pevné volání VoIP je výhodné hlavně pro firmy, organizace, živnostníky a malé podnikatele. Internetová služba VoIP je spolehlivá a výrazně snižuje náklady za pevné volání.

Budování
datových sítí

Od zhotovení otvorů v panelu přes síťové propojení budov i rozsáhlých areálů. Pro výstavbu datových sítí disponujeme tím nejmodernějším vybavením i těžkou technikou.

Připojení k internetu ilustrace

Připojení k internetu

Od roku 2005 na vlastní náklady a vlastními silami nepřetržitě rozšiřujeme síť optických vláken, které již kompletně pokrývají panelové a bytové domy v Pelhřimově. Náklady na tuto výstavbu jsou velmi nákladné, přesto pro vás máme velice příznivé ceny za nepřekonanou kvalitu internetového připojení.

Do sítě Internet jsme připojeni dvěma nezávislými optickými trasami. Díky dvěma BGP routerům (důmyslně umístěným v odlišných lokalitách) a vlastnímu autonomnímu systému vám tak jako jediní v Pelhřimově zajišťujeme maximální možnou dostupnost internetových služeb. Ve srovnání s bezdrátovým připojením nemá na světelné kabely žádný vliv počasí. Oproti běžným metalickým vodičům sloužících pro přenos dat světelné kabely neruší elektromagnetické vlnění (pocházející například z různé výkonové elektroniky či rádiového provozu).

Celá síť StaMPiNET je pod automatickým 24hodinovým dohledem. Data sbíraná každou minutu jsou následně roboty vyhodnocována v reálném čase a o případném problému se dozvídáme dříve, než zákazník.

Aktuální vytížení našich optických tras do Internetu můžete sledovat na linka.stampi.cz.

3000 +

aktivních přípojek

300 Mbit

průměrná rychlost

24 hod.

dohled

80 km

optického kabelu
StaMPiNET OPTIKA ilustrace

StaMPiNET OPTIKA

Měsíční paušál s nejvyšší reálnou a garantovanou rychlostí v Pelhřimově až 1000 Mbit/s! Data se šíří rychlostí světla a se 100% spolehlivostí tak můžete využívat Internet, televizní vysílání do všech typů zařízení (PC, tabletů, telefonů) i internetové volání. Na optiku nemá žádný vliv počasí, nesdílí ji více uživatelů a neomezují rychlostní limity. Umožňuje navyšování rychlosti v budoucnu.

ZDARMA zapůjčíme výkonný duální Wi-Fi router.

ZDARMA zřídíme klientské jednotky nutné k připojení a poskytneme záruku za jeho funkčnost (běžně do 2 hodin od nahlášení jej bezplatně vyměníme).

Aktuální kompletní ceník StaMPiNET ke stažení

Místa v Pelhřimově a okolí, kde se obratem můžete připojit (nejen) k optické síti StaMPiNET

Mapu si v pohodlném zobrazení na celou obrazovku můžete otevřít na mapa.stampi.cz.

Chcete zřídit novou přípojku? Klikněte na adresní bod a následně vyplňte rychlý poptávkový formulář. Připojení aktivujeme do 2 - 3 pracovních dní.

Zelená

Optická síť

Oranžová

Optická síť ve výstavbě

Modrá

Bezdrátová síť

StaMPiNET BEZDRÁT ilustrace

StaMPiNET BEZDRÁT

Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi je velmi jednoduché a populární. Aktivujeme vám ho do dvou až třech pracovních dní. Máme nejkvalitnější bezdrátový spoj díky velice husté síti vysílacích bodů.

Exkluzivně u StaMPi jsou všechny vysílací body zálohovány náhradními bezdrátovými a optickými trasami. Většina vysílacích bodů je napojená přímo z vlastní optické sítě. Pouhým jedním bezdrátovým skokem jsou zcela eliminovány jinak velmi často zmiňované potíže bezdrátových tras s více skoky z jednoho vysílače na druhý.

Seznam obcí s dostupností poskytovaných služeb - Pelhřimov, Bitětice, Dubovice, Chválov, Chvojnov, Lipice, Myslotín, Olešná, Pejškov, Plevnice, Počátky, Proseč-Obořiště, Putimov, Řemenov, Sedliště, Skrýšov, Služátky, Starý Pelhřimov, Stojčín, Strměchy, Střítež pod Křemešníkem, Vokov, Zajíčkov a Žirovnice

Aktuální kompletní ceník StaMPiNET ke stažení

IPTV televize ilustrace

IPTV televize

Jste fanoušek klasické televizní zábavy, ale i přesto chcete větší počet programů, než vám může nabídnout TV přes anténu? V našem balíčku naleznete nejen nejsledovanější české, ale i zahraniční programové stanice.

Hledáte nejlepší televizní připojení? U nás najdete širokou škálu kanálů a možností vysílání, které splní vaše potřeby. Můžete si vybrat z řady filmů, seriálů a sportovních přenosů v nejvyšší kvalitě. Navíc s naším připojením můžete sledovat obsah kdykoliv a kdekoliv na svých zařízeních.

sledovani tv logo

Více informací o jednotlivých balíčcích vč. ceníku služby Sledování TV naleznete na sledovanitv.stampi.cz.

levné volání ilustrace

Levné volání

Neplaťte více, než je nutné. S naší nabídkou levného volání můžete volat za nízké ceny kamkoliv. Máme širokou škálu možností volání, včetně mezinárodních hovorů, hovorů na pevné linky a hovorů na mobilní telefony. Navíc nabízíme různé balíčky a plány, které se přizpůsobí vašim potřebám a rozpočtu.

Pokud využíváte internetové připojení StaMPi, nabízíme vám jako bonus možnost výhodného volání, a to jak v rámci pevné linky, tak mobilní sítě prostřednictvím vlastního virtuálního operátora.

Pořiďte si paušál StaMPi již od jednoho smluvního roku:

  • 99 Kč / 100 minut volného volání kamkoliv v rámci ČR
  • 199 Kč / 200 minut volného volání kamkoliv v ČR + 20 SMS

Pokrytí signálem odpovídá rozsahu mobilní sítě T-Mobile.

Aktuální ceník mobilního volání StaMPi ke stažení

Volejte zdarma na milion pevných čísel v ČR ilustrace

Volejte zdarma na milion pevných čísel v ČR

Pevné hlasové služby VoIP jsou výhodné především pro firmy, organizace, živnostníky a malé podnikatele. Služba VoIP je spolehlivá, a přitom vám sníží náklady za pevné volání na minimum. V praxi se jedná o úsporu v řádech desítek procent.

  • k pevnému volání VoIP slouží internet (bez nutnosti připojení klasické telefonní linky)
  • zdarma voláte až na 1 milion telefonních pevných čísel v ČR, které jsou součástí sítě VoIPEX
  • bez nutnosti platit paušál
  • platíte za uskutečněné hovory (mimo síť VoIPEX), a to za levnější ceny než na běžné pevné lince (na pevnou linku od 1 Kč ve špičce a 0,60 Kč mimo špičku)
  • účastnický přístroj vám buď zapůjčíme, nebo si jej můžete zakoupit
  • telefonní číslo vám přidělíme (ať už ho potřebujete kdekoliv v ČR) nebo zajistíme přenos stávajícího čísla

Aktuální ceník VoIP volání StaMPi ke stažení

Budování datových sítí ilustrace

Budování datových sítí

Datové sítě se skládají z počítačů, serverů a dalších zařízení, která jsou propojena prostřednictvím kabelů nebo bezdrátových technologií, aby mohla vzájemně komunikovat a sdílet data. Datové sítě se využívají k přenosu dat mezi počítači a zařízeními, jako jsou tiskárny, síťová úložiště nebo mobilní telefony.

Spolehlivá datová síť je základem pro úspěšné podnikání. Nabízíme profesionální služby při budování datových sítí pro malé i velké společnosti. Naši odborníci vám pomohou navrhnout a nainstalovat síť, která splní vaše požadavky a bude spolehlivá a bezpečná.

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Zdeněk Havlát

havlat@stampi.cz

Správce optické a bezdrátové sítě StaMPiNET, který byl jako první u jejího samotného zrodu. Stará se zejména o její rozvoj v terénu a bezproblémový chod za monitorem i na dohledové lince. Má za sebou spolehlivé kolegy dohledové služby i operativní tým techniků, kteří se o internet starají pod zemí i ve výškách.