20 let

zkušeností

60 +

hotových řešení

100 +

instalovaných kamer

1000 hod.

záznamu denně
Kamerové systémy ilustrace

Kamerové systémy

Nutnost téměř pro každého. Kamera pohlídá váš majetek uvnitř budovy i venku. Může monitorovat provoz, hlídat vstup, evidovat docházku atd.

Výhodou kamer je nepřetržité sledování majetku přes internet, on-line správa, český software, nahrávky pouze při detekci pohybu, archiv záznamů i psychologický efekt odrazení zloděje.

V rámci projektu vám můžeme zajistit protokol na ochranu osobních údajů.

Kamerový systém zajistíme od návrhu přes montáž až po non-stop servis a pravidelnou údržbu. Najdeme nejvhodnější řešení dle typu prostoru a rozlohy, účelu monitorování, způsobu ovládání, nočního či denního provozu, požadavku na odolnost kamer (antivandal), investičních možností.

Zabezpečovací systémy ilustrace

Zabezpečovací systémy

Postaráme se o ochranu vašeho majetku a o to, abyste mohli bezstarostně a klidně spát. Navrhneme řešení odpovídající potřebám vašeho podniku, kanceláře, domu či bytu. Zajistíme vše včetně nonstop připojení objektu na pult centrální ochrany (PCO).

Jsme certifikovaným montážním partnerem českého výrobce Jablotron. Díky tomu získáte záruku až 7 let na systémy Jablotron, které mají již 20letou tradici.

Provádíme také pravidelnou údržbu a kontrolu funkčnosti systému. Splňujeme podmínky k tomu, abyste získali slevu na pojistném nemovitosti.

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Václav Kršek

krsek@stampi.cz

Vedoucí technik a odborník na zabezpečovací a kamerové systémy. Díky svým mnohaletým zkušenostem dokáže dovést realizaci systému k naprosté dokonalosti, a to jak v domácnosti, tak pro rozsáhlé výrobní podniky.