50 +

chytrých instalací

300 +

automatických úkonů

1000 + kWh

ušetřené energie

0

starostí navíc
Domácí automatizace LOXONE ilustrace

Domácí automatizace LOXONE

Jsme autorizovaným partnerem rakouské firmy Loxone, která je špičkou v oblasti inteligentního řízení technologií.

Naším cílem je poskytnout vám komplexní chytré řešení, které zvýší celkovou úroveň a pohodlí vaší domácnosti či jiného provozu.

Máme za sebou desítky perfektních realizací, které vznikaly už při projektování stavby. Systémy lze využít pro stavbu bytovou, průmyslovou, hotelovou i realizaci kancelářských budov.

Loxone Miniserver – Centrum automatizace budov a domácností ilustrace

Loxone Miniserver – Centrum automatizace budov a domácností

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Systém Loxone nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, ale zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů.

Loxone se postará o inteligentní řízení:

  • osvětlení
  • stínění
  • topení
  • přístupů do budov
  • zabezpečení
  • wellness a fitness
a mnoha dalších oblastí.

Vaše světla ví, co mají dělat ilustrace

Vaše světla ví, co mají dělat

V chytrém domě světla ví, jestli a jak mají svítit. Když vstoupíte do místnosti, kde je tma, rozsvítí základní světlo. Když odejdete, sama zhasnou. Když ale spíte, svítí pouze tak, aby nikoho neoslnila. Stačí sundat nohu z postele. Ve většině případů se o ně nemusíte vůbec starat.

I vaše stínění dokáže mnohem více než jen chránit před sluncem.
Stínění žaluziemi řízené systémem Loxone funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním venkovním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních budovách.

Do posledního detailu ilustrace

Do posledního detailu

Inteligentní bydlení Loxone je předem promyšlené do každého detailu. Domácí automatizace ovládá stínění, energie, osvětlení, zabezpečení, topení, saunu, bazén, zahradu, přístupový systém, multimédia a hudbu.

Myslí i na takové detaily, jako je například vypnutí topení v momentu, kdy se otevře okno. Vše u vás doma či ve firmě můžete ovládat odkudkoliv chcete.

Napište nám

Zobrazit zásady ochrany osobních údajů

Václav Kršek

krsek@stampi.cz

Vedoucí technik a odborník na zabezpečovací systémy, kamerové systémy a chytré domovní elektroinstalace. Díky svým mnohaletým zkušenostem a desítkám uskutečněných projektů dokáže dotáhnout realizaci instalovaného systému k naprosté dokonalosti. A to jak v běžné domácnosti, tak i ve složitých prodejních či výrobních prostorech.