Prodej

Servis telefonů

Na pobočce StaMPi Mobil Pelhřimov a StaMPi Mobil Humpolec jsme vám k dispozici v oblasti kompletního servisu, podpory a pozáručních oprav mobilních telefonů. Můžete se na nás obrátit, ať už potřebujete zálohovat data z vašeho mobilního telefonu, přesunout data, instalovat aplikace, aktualizovat software či zachránit data z poškozené telefonu.

S čím vám pomůžeme?
Přesun dat mezi mobily, záloha dat
Aktualizace software mobilu
Pozáruční opravy
Záchrana dat z poškozeného mobilu
Odblokování mobilu či tabletu
 

Přesun dat mezi přístroji, záloha dat

Za 199 Kč vám na počkání přesuneme data z vašeho starého přístroje do nového a zároveň vám tato data poskytneme na vaše vlastní nebo zakoupené přenosné médium pro pozdější využití. Stejně tak vám vytvoříme zálohu vašich cenných dat, i když je váš telefon funkční.

Aktualizace softwaru telefonu

Pokud máte strach z aktualizace vašeho mobilního přístroje, nebo se vám aktualizace nezdařila, nabízíme vám přehrání na nejnovější verzi softwaru pro váš přístroj. Mezi časté softwarové problémy patří například ztráta českého jazyka přístroje. Ta se stává u telefonů, které nejsou původně určeny pro český trh a při přehrátí se vrátí do stavu, odkud pocházejí.

Pozáruční opravy

Nejběžnější opravy, jako jsou výměny displejů, dotykových sklíček, sluchátek nebo krytů provádíme do 2 - 3 pracovních dnů. K dispozici pro vás máme zápůjční telefon. U oprav vyžadujích delší diagnostiku, nebo při opravě přístrojů zasažených kapalinou, si váš telefon ponecháme 7 - 10 dní.

Záchrana dat z poškozeného mobilu

Pokud došlo k poškození vašeho mobilního telefonu a máte v něm důležitá data,  kontakty nebo fotografie, pokusíme se je z vašeho přístroje zachránit. Tato operace je vždy velice časově náročná, a proto se cena pohybuje od 500 Kč a výše dle rozsahu poškození přístroje. Pokud se nám data nepodaří zachránit, nic neplatíte. Zachráněná data přehrajeme do vašeho záložního přístroje nebo dodáme v podobě, jakou si zvolíte (DVD, Flash disk, email). Data jsou čitelná ve formátech XLS, CSV, TXT, HTML.

(obrázek whitebox.cz)

Odblokování mobilu či tabletu

Poradíme si se zablokovaným telefonem i tabletem. Ať už se jedná o přístroj dovezený ze zahraničí, nebo jste si omylem vyčerpali pokusy pro zadání hesla a váš telefon nebo tablet je nyní nefunkční. Upozorňujeme na to, že podle typu přístroje může dojít při odblokování ke smazání veškerého obsahu.

(obrázek gesta android)

Pobočka Pelhřimov
prodej & servis

Pražská 1948
393 01 Pelhřimov mapa »

+420 565 33 34 44
 
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 11:00

 

Pobočka Pelhřimov
prodej & servis mobilních zařízení

Poděbradova 91
393 01 Pelhřimov mapa »

+420 565 55 28 73
 
Po - Pá: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Sobota: zavřeno

 

Pobočka České Budějovice
vývoj software

Lidická tř. 47
370 01 České Budějovice mapa »

+420 777 88 10 78
 
 

 

Pobočka Jihlava
vývoj software

Havlíčkova 24
586 01 Jihlava mapa »
 
+420 777 88 10 78
Kraj Vysočina doporučuje pro bezpečný Internet

Ocenění od Kraje Vysočina